Green Templation ve Estrogenolit Bayan azdırıcı

Green Templation ve Estrogenolit Bayan azdırıcı

01.01.2019 23:44, Admin

Çiftlerin arasında zaman zaman görülebilen cinsel soğukluk durumunda doktor, hastane veya psikoloklar gibi çok vakit ve para harcanması gereken durumlarda erkeklerin veya bayanların başvurdukları bayan azdırıcılar arasında en fazla tercih edilen ürün bayan azdırıcı damlalardır.

Birçok farklı bayan azdırıcı damla piyasa şartlarında bulunabilmektedir. Bayan azdırıcı damla markaları arasında en fazla tercih edilen ürünler Green Templation bayan azdırıcı damla ve Estrogenolit bayan azdırıcı damladır.

Gren templation Türkçesi yeşil damla bayan azdırıcı içerdiği afrodizyak oranı bakımından en etkili bayan azdırıcı ürünlerdir biridir. İçerdiği afrodizyak miktarı %15 civarındadır ve ortalama olarak bayanların %80 inde etki gösterir.

Green Templation bayan azdırıcı damla kullanımı çok basittir. Tüm bayan azdırıcı damlalar gibi bir içecek içerisine eklenerek kullanılır. Meyve suyu veya kahve benzeri bir içecek içerisine 10 damla eklendiğinde ortalama 20 dakika içinde etkileri başlar ve 90 dakika boyunca devam eder. 

Green Templation bayan azdırıcı damlanın bilinen bir yan etkisi yoktur.

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla ise bilinen en etkili bayan azdırıcı damladır. Çek Cumhuriyetinde üretilen Estrogenolit bayan azdırıcı damla diğer bayan azdırıcı damlalardan farklı olarak yapay adrenalin de içermektedir. İçerdiği afrodizyak miktarı ise %20 civarındadır ve etkileri 2 saat boyunca devam eder.

Neden Estrogenolit Damla

Green Templation ve Estrogenolit bayan azdırıcı arasında ki seçim yapmak zorunda kalırsak hangisi daha iyi diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Bu durumda cevap tabiki Estrogenolit bayan azdırıcı damla olacaktır. 

Bu 2 bayan azdırıcı damla arasında ki bariz farklar ise;

  • Estrogenolit bayan azdırıcı içerisinde ki afrodizyak oranı %20, Green Templation içinde ki afrodizyak miktarı ise %15 dir.
  • Estrogenolit bayan azdırıcı yapay adrenalin de içerir. Green Templation bayan azdırıcı da böyle bir durum mevcut değildir.
  • Estrogenolit bayan azdırıcı damlanın etki süresi 2 saat devam ederken, green templation bayan azdırıcı damlanın etkileri 90 dakika devam eder.

Partneriniz ile cinsel soğukluk anlamında sorun yaşadığınız dönemlerde sizde en fazla tercih edilen bayan azdırıcı damla Estrogenolit tercih ediniz.

Bayan azdırıcı damlalar haricinde diğer bayan azdırıcı çikolata, bayan azdırıcı kahve, bayan azdırıcı parfüm ve bayan azdırıcı da hap da seçeneklerden biri olabilir. 

Alternatif bayan azdırıcı ürünleri web sitemizden inceleyebilir ve kapıda ödeme seçeneği ile gizli kargo olarak sipariş verebilirsiniz.

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan Azdırıcı

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan Azdırıcı

Estrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilinen en etkili bayan istek artırıcı ürünlerdir. Da..

149TL

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem Amerikan Bayan Azdırıcı

Zenofem bayan azdırıcı cinselliği ve zevki geliştiren, aynı zamanda daha güçlü ve tatmin edici orgaz..

199TL

Füzyon Damla | Fuzion Sex Drops

Füzyon Damla | Fuzion Sex Drops

Fuzion Sex Drops veya Türkçesi Füzyon damla bayanların zaman zaman yaşadıkları cinsel soğu..

199TL

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era Bayan Hapı

Lady Era bayanların cinsel soğukluk veya ilişki korkusu zamanlarda başvurduğu Fransa üretimi bir bay..

149TL

Lady Era Damla | Lady Era Bayan Azdırıcı

Lady Era Damla | Lady Era Bayan Azdırıcı

Lady Era damla, bayan istek artırıcılar arasında en fazla tercih edilen Lady Era hapının çok fazla i..

149TL

Golden Lovita Bayan Damla

Golden Lovita Bayan Damla

Golden lovita bayanların cinsel soğukluk ve isteksizlik durumunda kullanılan veya tercih edilen baya..

79TL

Yeşil Damla Bayan Azdırıcı

Yeşil Damla Bayan Azdırıcı

Yeşil damla bayan azdırıcı adından da anlaşılacağı gibi bayan azdırıcı bir damladır. Bayan azdırıcı ..

89TL