Kızlık Zarı Dikimi Ne kadar

Kızlık Zarı Dikimi Ne kadar

01.01.2019 04:49, Admin

Kızlık zarı dikimi Türkiye genelinde neredeyse bütün illerde yapılabilmektedir. Kamu hastaneleri bu işlemi yapmamaktadır. Özel hastanelerde muayene sonrası randevu ile yapılan bu işlem ortalama 45 dk sürmektedir ve hasta işlem sonrası normal hayatına dönmektedir. Uzman doktorların gerçekleştirdiği bu işlem steril ortamlarda yapılmaktadır.

Kızlık Zarı Nedir

Kızlık zarı bayanların ergenlik çagına gelip ilk ilişkiye girmelerine kadar vücuda vajina yoluyla girebilecek muhtemel organizma ve mikropları engellemek için bulunur. Bayanların %10 unda bu zar kalın ve esnek bir yapıdadır. Kızlık zarı sadece ilişkiye girmeyle bozulmaz. Yanlış yapılan bazı hareketler sonucunda da kendi kendine yırtılabilir.

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır

Kızlık zarının dikimi yırtılan zarın tekrar birleştirilmesi demektir. Özel bir dikim yöntemi ile bu işlem gerçekleştirilir. Uygun fiyatlı kızlık zarı dikim fiyatları genelde steril olmayan yerlerde merdiven altı dediğimiz yerlerde yapılmaktadır ve herhangi bir enfeksiyon kapma durumunda çok büyük saglık sıkıntılarına yol açar. Zarın dikim işlemi ilk dikimde %70 oranında başarılı olur fakat ortalama 1 ay içinde tekrar yırtılma yapar.

İllere Göre Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kızlık zarı dikimi fiyatları illere ve hastanelere göre farklılık göstermektedir. Dikim öncesi yapılan muayene ile tam rakamlar ortaya çıkar ve sosyal güvenceler bu işlemi karşılamaz. Muayene ücretleri ortalama olarak 70TL dir. Kızlık zarı dikim fiyatlarını ve bulundugunuz bölgede ki en yakın hastane ve uzman doktorları öğrenmek destek ekibimize başvurabilirsiniz.


  Yapay Kızlık ZarıKızlık Zarı Dikimi

Önerilen Ürünler

Yapay Kızlık Zarı | Bekaret Zarı

Yapay Kızlık Zarı | Bekaret Zarı

Yapay Kızlık Zarı Almanya da üretilen ve ülkemize gelen bir üründür. Herhangi bir durumda kızlık zar..

299TL

Bekaret Hapı 199TL

Bekaret Hapı 199TL

İngiltere’den ithal bekaret hapı diğer adı ile yapay kızlık zarı 199TL den satışa sunulmuştur. ..

199TL

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina daraltıcı krem zamanla vajinanızda oluşan sarkma ve genişlemeyi daraltır, vajinanızın yaprakl..

109TL

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem özel bölge ve koltuk altı bölgelerinde ki kararmaları düzelterek ten rengini alması..

49TL